یکی از مشکلات رایج در محیط های صنعتی که در آنها فعالیت های نظیر جوشکاری، برشکاری، سنگ زنی، فعالیت های تولید قطعات پلیمری و ... انجام می شود آلودگی هوا ناشی از دود و ذرات معلق است.

دستگاه فیلتر هوای صنعتی محصولی از شرکت سورین صنعت است که توانسته است این مشکل را به سادگی حل کند.

این دستگاه محصول دانش بنیان شرکت سورین صنعت می باشد که دارای گواهی ثبت اختراع نیز می باشد.

در این دستگاه از تکنولوژی الکترواستاتیک بهره گیری شده است، به گونه ای که این دستگاه برخلاف اکثر نمونه های موجود در بازار هیچ قطعه مصرفی ندارد.

این دستگاه به صورت پرتابل طراحی شده و با قابلیت مانور مناسب در محیط کارگاه می تواند آلودگی را در منشا تولید آن و قبل از ورود و نشر آن در محیط جذب و هوای تمیز را در خروجی وارد محیط کند.

مهمترین مزیت این دستگاه در قیاس با سایر دستگاه های موجود در بازار، قیمت بسیار پایینتر آن می باشد که به علت بهره گیری از تکنولوژی الکترواستاتیک می باشد. این دستگاه هم هزینه اولیه و هم هزینه نگهداری بسیار پایینتری دارد و قسمت های اصلی فیلتر آن به راحتی و طی تمیزکاری دوره ای قابل شستشو می باشند.

این دستگاه  با توجه به درخواست مشتری برای نوع سیستم خرطومی، تعداد خرطومی های مکش، دبی هوای مورد نیاز و همچنین نوع آلودگی موجود قابل سفارش می باشد.

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات لطفا تماس بگیرید.

09151538689

 

یکی از مشکلات رایج در محیط های صنعتی که در آنها فعالیت های نظیر جوشکاری و ... انجام می شود آلودگی هوا ناشی از دود و ذرات معلق است.

سورین صنعت شادیاخ

شرکت سورین صنعت شادیاخ از سال 1395 فعالیت خود را شروع و در سال 1396 با سرمایه گذاری مناسب و خرید تجهیزات ساخت و مهندسی معکوس کارگاه خود را راه اندازی نمود. سورین صنعت شادیاخ با توجه به تجربه موسسین خود فعالیت های خود را در دو دسته کلی پروژه های پژوهشی و پروژه های ساخت و تولید دسته بندی کرده است. این شرکت مفتخر به ارائه انواع خدمات مهندسی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد.

خدمات سورین

  • ارائه انواع خدمات ماشینکاری CNC
  • طراحی و ساخت انواع قالب ها
  • ارائه خدمات چاپ سه بعدی و مدل سازی سریع
  • ارائه خدمات اسکن سه بعدی
  • طراحی و ساخت انواع سنسورهای پیزوالکتریک و ....
  • طراحی و ساخت انواع ماشین های مونتاژ و اتوماسیون

سایت های مرتبط

تماس با ما

شماره تماس:

            مهندس حمیدرضا غرویان      09151538689

             مهندس محسن مفتوحی        09151504699

ایمیل:

        mohsenmaftohimm@gmail.com

        hrgharavian@gmail.com

آدرس:

         نیشابور. رسالت 20 شرقی. بعد از آرمان قطعه. داخل کوچه